Gdy dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub łechtaczki, masz trudność z odczuwaniem przyjemności w życiu intymnym spowodowany modyfikacjami albo deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, ze względów estetycznych, chcesz zmodyfikować wygląd miejsc płciowych – medycyna estetyczna proponuje dla Ciebie wiele propozycji, które w łatwy sposób rozwiążą Twoje bolączki oraz znacząco polepszą komfort funkcjonowania.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera polecany bywa w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser jest wykorzystywany też w przypadku wielu innych problemów natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dostosowania do indywidualnej sprawy uzgadniane będą w momencie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Efekty leczenia potrafią przerosnąć oczekiwania, ponieważ powoduje on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa doznawanie satysfakcji seksualnej i redukuje bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa i bardzo sprawna, Etap gojenia, względem tradycyjnych sposobów jest bardzo króciutki, a dyskomfort z tym połączony – nieduży.

Polecane:

Ginekolog-Michalik.pl

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki powoduje skurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Rezultatem może być polepszenie jakości funkcjonowania jak również psychicznej trwałości, oraz radości życia.
Zaraz po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie stosunku, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chcesz poprawić estetykę warg sromowych? Masz problem z akceptacją wyglądu własnych okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi wyeliminować wszystkie bolączki, jakie do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Pozostałe artykuły:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ciekawe Wpisy:

tworzenie stron internetowych...

Rozpoczynając własną aktywność, dzisiaj niezbędnym jest posiadanie witryny ...